Lublin Blues Session 2018

Podczas tegorocznej – ósmej – edycji LUBLIN BLUES SESSION  odbędą się dwa wydarzenia: „Resophonic Guitar Live” oraz „Tribute to Tadeusz Nalepa”.

„Resophonic Guitar Live” to koncert na którym będziemy mogli odkryć różne oblicza gitary rezofonicznej. Odbędzie się w piątek 11.05. w Domu Kultury LSM. Wystąpią:  Romek Puchowski & Keith Dunn (USA) Delta_update oraz kwartet Adama Bartosia.

 


Wydarzenie „Tribute to Tadeusz Nalepa” odbędzie się w niedzielę 16.09. w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”.  Utwory z repertuaru ojca polskiego bluesa zagrają: After Blues i Adam Bartoś. Wspaniałym dopełnieniem koncertów będzie jedyna w Polsce wystawa Galerii na wsi Niebrów, prezentująca okładki płytowe zespołu Breakout w innej formie niż papierowa (szklane kafle).

Organizatorem Lublin Blues Session jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) z Lublina. Partnerami tegorocznej edycji są: Dom Kultury LSM i Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”. Projekt jest realizowany przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

———————————————————————————————

Bilety na koncerty:

  • LBS 11.05.2018 – 20 zł. – do nabycia od 23.04  w Domu Kultury LSM, ul. Wallenroda 4a
  • LBS 16.09.2018 – 30 zł. / 40 zł. w dniu koncertu – do nabycia od 23.08. w ACK UMCS “Chatka Żaka”, ul. Radziszewskiego 16