Kontakt

Adam Bartoś
Dyrektor artystyczny
tel. 607 508 730

strona www: adam-bartos.com


INFORMACJA DLA ZESPOŁÓW:

Zespoły zainteresowane udziałem w organizowanych przez nas przedsięwzięciach (Lublin Blues Session, Chatka Blues Festival) prosimy o nadsyłanie oferty koncertowej wyłącznie na ten adres e-mail: scenabluesowalublin@gmail.com . Oferta powinna zawierać: krótką informację o zespole, skład, jedno zdjęcie, adres strony internetowej, linki do filmów, proponowaną cenę za koncert - klub/festiwal. Wasza oferta trafi do naszej bazy zespołów. Dodatkowo można przesłać płytę CD pocztą (najlepiej listem poleconym) na adres:
Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA)
ul. Głowackiego 35
20-060 Lublin

Co roku otrzymujemy kilkadziesiąt zgłoszeń od zespołów z których wybieramy program kolejnej edycji. Poza festiwalem organizujemy pojedyncze koncerty w ciągu roku. Jeśli będziemy zainteresowani Waszą propozycją, to na pewno odezwiemy się do Was!


INFORMACJA DLA ORGANIZATORÓW WYDARZEŃ:

untitled

Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) z Lublina realizuje koncerty (blues, jazz, rock) na zlecenie innych podmiotów i firm. Pomagamy także w organizacji i promocji. Jeżeli jesteście zainteresowani zorganizowaniem u siebie takiego wydarzenia, prosimy o kontakt na adres e-mail: fundacjaoda@gmail.com