Koncert OLDBREAKOUT

 

 

baner 2

W piątek 1.04.2016r. w  „Chatce Żaka” odbędzie się najważniejsze wydarzenie tegorocznej edycji LUBLIN BLUES SESSION – koncert grupy OLDBREAKOUT. Zespół tworzą byli muzycy legendarnych grup Blackout i Breakout z lat 1968­-82. Przed koncertem odbędzie się spotkanie z Bogdanem Loeblem – autorem tekstów z repertuaru zespołu Breakout i Tadeusza Nalepy.

Na wydarzenie (spotkanie + koncert) obowiązują bilety wstępu (do nabycia od czwartku – 17.03. w Chatce Żaka): 35 zł. – bilet normalny / 20 zł. – bilet ulgowy (przysługuje studentom i uczniom po okazaniu ważnej legitymacji).

Zobacz wydarzenie

OLDBREAKOUT to zespół złożony z byłych muzyków legendarnych zespołów Blackout i Breakout z lat 1968¬-82. We wrześniu 2014r. ukazała się pierwsza płyta reaktywowanego zespołu zatytułowana “Za głosem bluesa idź”. Formację OLDBREAKOUT tworzą współzałożyciele zespołu: Krzysztof Dłutowski – klawisze; i jeden z najlepszych polskich bluesmanów harmonijkarzy – Tadeusz Trzciński, a także były basista grupy Zbigniew Wypych. Skład uzupełniają: Dariusz Samoraj – gitara i Vlodi Tafel – perkusja. Nowym wokalistą grupy jest śląski bluesman – Kazimierz Pabiasz. W programie koncertu stare utwory BREAKOUT, jak i te z najnowszej płyty. Więcej informacji o zespole na stronie zespołu.

OLDBREAKOUT zdjęcie koncertowe